Forum SLOmisie Strona Główna SLOmisie
Stowarzyszenia na rzecz Osób z Zespołem Smitha, Lemlego i Opitza „SLOmisie”
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zacznijmy pozyskiwać...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SLOmisie Strona Główna -> Wasze wnioski i opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia maciejewska-sordyl



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 41

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 18:58    Temat postu: Zacznijmy pozyskiwać... Odpowiedz z cytatem

Witajcie!!!
Na naszym forum sprawa, o której chcę pisać już zaistniała w miejscu Ważne-->subkonta dla SLOmisiów. Pojawiła sie tam dzięki naszej koleżance Ani Zajchowskiej.
Chodzi mianowicie o portal pomagający siepomaga.pl. Jest to strona Fundacji siepomaga, dzięki której można pozyskiwać fundusze na przeróżne cele, z udziałem osób bądź firm. Jeśli dobrze zrozumiałam.
Aby pomoc ruszyła potrzebny się wniosek jakiejś organizacji pozarządowej, czyli np. naszego Stowarzyszenia.
Wygląda to tak , że osoba potrzebująca piszę prośbe o jakąkolwiek pomoc do naszego Stowarzyszenia , a wówczas Zarząd wystosowuje wniosek do Siepomaga z prośbą o utworzenie celu charytatywnego. Siepomaga redaguje akcję, następnie zaprzyjaźnieni "pomagacze" pozyskują fundusze. Są one potem przekazywane do organizacji , a ona przekazuje je potrzebującemu.

A zatem mam propozycje abyśmy wystosowali do Zarządu naszego Stowarzyszenia prośby o pomoc w zbiórce funduszy np. pod kątem przyszłego turnusu, o którym była mowa na II Zjeździe. A Stowarzyszenie w naszym imieniu porozumie się z siepomaga.pl.

Piszcie co o tym sądzicie i przede wszystkim co o tym sądzi nasz kochany Zarząd. Ja osobiście uważam, że dzięki Ani i jej kreatywnej postawie w sieci my wszyscy mamy szanse na rozpropagowanie idei naszego Stowarzyszenia i tym samym urzeczywistnienie III Zjazdu. A zatem do roboty! Pozdrawiam Magda
_________________
Magda mama Michałka Sordyla (13 lat) Koszalin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 13, 2012 18:58    Temat postu:

Powrót do góry
Anna Zajchowska



Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 8

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 21:16    Temat postu: Re: Zacznijmy pozyskiwać... Odpowiedz z cytatem

A zatem mam propozycje abyśmy wystosowali do Zarządu naszego Stowarzyszenia prośby o pomoc w zbiórce funduszy np. pod kątem przyszłego turnusu, o którym była mowa na II Zjeździe. A Stowarzyszenie w naszym imieniu porozumie się z siepomaga.pl.


Witam ponawiam pytanie zadane już przez koleżankę Madzie. Zaakceptuje nasz Zarząd apel na umieszczenie go na portalu siepomaga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaborcz



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 60
Skąd: Głogów

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pomysł wart realizacji, a przynajmniej spróbowania.
Jeśli taki apel będzie widniał na stronie siepomaga.pl, być może uda się spotkać wspólnie na turnusie.
_________________
-----------------Smile
Ania i Krzysiek-rodzice 7 letniego Szymonka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zeta



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 3
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro Cze 29, 2016 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto to robic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Cze 29, 2016 12:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SLOmisie Strona Główna -> Wasze wnioski i opinie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

SLOmisie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group